-26%USB HUB 3.0 c дополнительным питанием, 10 USB портов - USB-хаб с блоком питания 24V3A (72W), алюминиевый
- Готово к отправке
- Код: 700037
2 115 ₴
1 555 ₴
- +380 (99) 669-24-17Vodafone

Цей високопродуктивний блок живлення є ключовим елементом, який виводить USB-хаб на новий рівень ефективності та надійності. Параметри 24 В і 3 А (сукупною потужністю 72 Вт) забезпечують збалансоване та стабільне електроживлення для всіх десяти USB-портів, навіть за одночасного використання декількох енергоємних пристроїв.
Підтримує одночасне підключення вибагливих до живлення пристроїв: зовнішні жорсткі диски, HDD\SSD, принтери, сканери, МФУ, і так далі.
Також у цьому хабі є інтерфейс для зарядки, тобто усі 10 портів можуть працювати і на передачу даних і на підзарядку у звичайному режимі. Він забезпечує якісний користувацький досвід навіть при максимальних навантаженнях.
- Підключення до мережі 220V
- Загальна довжина кабелю блока живлення: 140 см
- Параметри струму та потужності: 24V3A (72W)
- Підзарядка пристроїв (звичайний режим, без швидкої зарядки)
- Захист від перегріву


Відключайте непотрібний пристрій окремою кнопкою, без потреби від'єднання від порту

Холодний, гарно відводить тепло. Додатково він круто виглядає та має вагу у руці. Справжня річ

Крок у 6,6мм - Більш плавне та зручне підключення та відключення пристроїв

Хаб підтримує усі сучасні системи: Windows, Linux, macOS, Android
Також у вас не виникне проблем зі старими версіями цих систем.


- Розмір хаба 155х53х19 мм
- Кількість портів: 10 USB A
- Порти можуть одночасно заряджати та передавати данні
- Версія USB: USB 3.0
- Швидкість: 5Gbps (у 10 разів швидше ніж 2.0 версія)
- Додаткове живлення: 24V3A (72W) 220V
- Довжина кабелю передачі даних: 85 см
- Загальна довжина кабелю живлення: 140 см
- Сучасні плати та чіпи для захисту від перепадів напруги
- Усі кабелі мають товсту ізоляцію, та надійні матеріали



| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Поддержка USB | 2.0, 3.0 |
| Количество разъемов USB | 10 |
| Дополнительное питание | Да |
| Цвет | Серый |
| Состояние | Новое |
| Тип разъема | USB |
| Розміри | |
| Розмір USB HUB | 155х53х19 мм |
| Довжина кабелю живлення | 140 см |
| Довжина кабелю передачі даних | 85 см |
| Параметри додаткового живлення | |
| Потужність | 24V3A (72W) |
| Підключення | від мережі 220V |
| Зарядка підключених пристроїв | Одночасна зарядка пристроїв з усіх 10 портів |
| Одночасна зарядка та передача данних | Так |
| Швидкість передачі даних | |
| Версія USB | 3.0 |
| Швидкість передачі | 5 Гбіт/с (на практиці це приблизно 450 МБ/с) |
| Сумісність | |
| Підтримка операційних систем | Windows XP/Vista/7/8/10/11, macOS усі версії, Linux, Android |
| Підтримка усіх USB пристроїв | Флеш-накопичувачі, Зовнішні жорсткі диски, SSD\HDD, Принтери та сканери, Клавіатури та миші, Web-камери, USB-хаби, USB-динаміки та навушники, USB-вентилятори та освітлення, USB обігрівачі, Електронні ключі та захищені USB, Камери з USB, Графічні планшети, Геймпади |
- Цена: 1 555 ₴










