
Оригинальная отвертка Xiaomi MiJia Wiha Precision Screwdriver 24-in-1 - с набором бит (JXLSD01XH, DZN4000CN)
- Нет в наличии
- Код: W001
1 110 ₴
- +380 (99) 669-24-17Vodafone

- 24 високоякісні точні біти
- Зручна протиковзаюча ручка
- Корпус з алюмінієвого сплаву
- Магнітний контейнер для зберігання
Маса нетто викрутки: 255 г
Розміри викрутки: 168 × 67 × 17 mm
Матеріал корпусу та біт: Анодований алюмінієвий сплав
Удостоєний низки міжнародних нагород у галузі дизайну





Розбирайте та ремонтуйте різні електронні пристрої, побутову техніку та вироби для дому за допомогою 10 високоточних та міцних біт; всього в набір входить 24 високоточні біти.
Біти були підлаштовані під вимоги сучасних електроприладів на ринку. Оновлені високоточні біти стали ефективнішими і дозволяють легко розбирати та ремонтувати стандартні електроприлади

Застосовні стандарти: GB/T 10635-2013
Тип високоточної біти: C4 × 28 мм
Хрестоподібна: PH000/PH00/PH0/PH1
Шліцева: SL1.5/SL2.0/SL3.0
Зіркоподібна: T2/T3/T4
Зіркоподібна із захистом: T5H/T6H/T8H/T9H/T10H
Pentalobe: P2/P5
Tri-wing: Y0.6/Y1
Тип W: W1.5
Тип U: U2.6
Шестигранна: H1.5/H2.0
Трикутна: 2.3






| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Xiaomi |
| Тип отвертки | Универсальная |
| Материал ручки | алюминий |
| Длина инструмента | 168 мм |
| Вес | 255 г |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Намагниченный наконечник | Да |
| Набор | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Металлический кейс |
| Детальні параметри викрутки | |
| Номер моделі виробу | MJJXLSD002QW |
| Маса нетто викрутки | 255 г |
| Розміри викрутки | 168 × 67 × 17 mm |
| Матеріал корпусу та викрутки | Анодований алюмінієвий сплав |
| Параметри біт | |
| Кількість біт | 24 шт |
| Тип високоточної біти | C4 × 28 мм |
| Хрестоподібна | PH000/PH00/PH0/PH1 |
| Шліцева | SL1.5/SL2.0/SL3.0 |
| Зіркоподібна | T2/T3/T4 |
| Зіркоподібна із захистом | T5H/T6H/T8H/T9H/T10H |
| Pentalobe | P2/P5 |
| Tri-wing | Y0.6/Y1 |
| Тип W | W1.5 |
| Тип U | U2.6 |
| Шестигранна | H1.5/H2.0 |
| Трикутна | 2.3 |
- Цена: 1 110 ₴









