
Оригинальный проектор звездного неба "Астронавт" - Космонавт лазерный ночник, 8 режимов, USB, пульт, таймер
- Нет в наличии
- Код: 700033
1 275 ₴
- +380 (99) 669-24-17Vodafone

Чудове освітлення: Наповнить вашу кімнату світлом зірок та галактик, створюючи казкову атмосферу.
Стильний та інноваційний дизайн: Впишеться в будь-який інтер'єр як нічник у спальню чи в гостьову кімнату.
Компактний та абсолютно безшумний: Не займає багато місця та не заважає сну.
Допомагає засинати дітям під сяйвом галактики: Створює спокійну атмосферу для засинання.
Легка настройка кута проекції: Дозволяє зручно налаштувати напрямок світла. Голова на магнітах, обертається на 360 градусів
Гнучке керування: Можливість керувати як кнопками на ночнику, так і за допомогою пульта, який йде в комплекті.
Різноманітні режими освітлення: Вибір з 8 режимів зірок та туманностей.
Проектор можна використовувати у будь-якому місці, навіть у лісовому наметі, де немає доступу до мережі. Просто підключіть його до будь-якого повербанку і насолоджуйтесь. Час роботи дуже великий, оскільки споживання мінімальне.

Має великий розмір та круто виглядає в інтер'єрі
Усі деталі зроблені з якісного пластику, та мають рухомі частин


Нічник космонавта має два способи управління:
-
Кнопки на задній частині нічника.
-
Пульт дистанційного керування, який входить до комплекту. Звертайте увагу, що для правильної роботи пульта дистанційного керування його слід направляти на рюкзачок космонавта.

Ваш новий напарник - справжній класний атрибут для будь-якого вечора! З його вісьма варіантами сяйва та трьома режимами роботи, він створить чарівну атмосферу як для дому, так і для вечірніх розваг з друзями.
Кіноперегляд чи вечірка - він завжди буде на висоті, прикрашаючи кожну мить вашого вечора.





| Основные | |
|---|---|
| Тип | Ночник |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Хай-тек |
| Тип выключателя | Пульт |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Цвет | Разные цвета |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет свечения | RGB (разноцветный) |
| Источник питания | Электричество |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Управление | Кнопки |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 240 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Длина | 120 мм |
| Вес | 0.44 г |
| Длина сетевого шнура | 1.2 м |
- Цена: 1 275 ₴












