-39%влевовправо
USB HUB 3.0 c дополнительным питанием, 4 USB порта - USB-хаб с блоком питания 12V3A(36W), алюминиевый корпус
- Готово к отправке
- Код: 700171
1 448 ₴
888 ₴
+380 (96) 455-47-49
Kyivstar (Viber)
- +380 (99) 669-24-17Vodafone
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Потужне додаткове живлення
Цей хаб має надійне джерело живлення. Його гарантовано вистачить на одночасне підключення до всіх 4 портів. Також усі порти підтримують зарядку пристроїв у звичайному режимі.Підтримує одночасне підключення вибагливих до живлення пристроїв: зовнішні жорсткі диски, HDD\SSD, принтери, сканери, МФУ, і так далі.
Також у цьому хабі є інтерфейс для зарядки, тобто усі 7 портів можуть працювати і на передачу даних і на підзарядку у звичайному режимі.
- Підключення до мережі 220V
- Загальна довжина кабелю блока живлення: 132 см
- Параметри струму та потужності: 12V3A (36W)
- Підзарядка пристроїв (звичайний режим, без швидкої зарядки)
- Захист від перегріву
Хаб протестовано на сумісність з Android пристроями, через OTG підключення
Використовуйте 4 пристрої одночасно

Окремий перемикач живлення для кожного порту

Відключайте непотрібний пристрій окремою кнопкою, без потреби від'єднання від порту
Алюмінієвий корпус

Холодний, гарно відводить тепло. Додатково він круто виглядає та має вагу у руці. Справжня річ
Ідеальний розмір портів

Крок у 6,6мм - Більш плавне та зручне підключення та відключення пристроїв

Широка сумісність
Хаб підтримує усі сучасні системи: Windows, Linux, macOS
Також у вас не виникне проблем зі старими версіями цих систем.


Технічні параметри
- Розмір хаба 82х53х19 мм
- Кількість портів: 4 USB A
- Порти можуть одночасно заряджати та передавати данні
- Версія USB: USB 3.0
- Швидкість: 5Gbps (у 10 разів швидше ніж 2.0 версія)
- Додаткове живлення: 12V3A (36W) 220V
- Довжина кабелю передачі даних: 85 см
- Загальна довжина кабелю живлення: 132 см
- Сучасні плати та чіпи для захисту від перепадів напруги
- Усі кабелі мають товсту ізоляцію, та надійні матеріали

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Поддержка USB | 2.0, 3.0 |
| Количество разъемов USB | 4 |
| Дополнительное питание | Да |
| Цвет | Серый |
| Состояние | Новое |
| Тип разъема | USB |
| Розміри | |
| Розмір USB HUB | 82х53х19 мм |
| Довжина кабелю живлення | 132 |
| Довжина кабелю передачі даних | 85 см |
| Параметри додаткового живлення | |
| Потужність | 12V3A (36W) |
| Підключення | від мережі 220V |
| Зарядка підключених пристроїв | Одночасна зарядка пристроїв з усіх 7 портів |
| Одночасна зарядка та передача данних | Так |
| Швидкість передачі даних | |
| Версія USB | 3.0 |
| Швидкість передачі | 5 Гбіт/с (на практиці це приблизно 450 МБ/с) |
| Сумісність | |
| Підтримка операційних систем | Windows XP/Vista/7/8/10/11, macOS усі версії, Linux, Android |
| Підтримка усіх USB пристроїв | Флеш-накопичувачі, Зовнішні жорсткі диски, SSD\HDD, Принтери та сканери, Клавіатури та миші, Web-камери, USB-хаби, USB-динаміки та навушники, USB-вентилятори та освітлення, USB обігрівачі, Електронні ключі та захищені USB, Камери з USB, Графічні планшети, Геймпади |
| Особливості | |
| Перемикач живлення для кожного порту | Так |
- Цена: 888 ₴










