ХИТ ПРОДАЖ
-5%
-5%влевовправо
Настінний 3D-годинник із дзеркальним ефектом "Waves" 60х50 см. Сріблястий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1012136
286 ₴
271 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 455-47-49
Kyivstar (Viber)
- +380 (99) 669-24-17Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінні 3D години з дзеркальним ефектом

Форми радіус
У цій моделі переважають м'які форми у вигляді кола, ці акрилові 3D Годинники додадуть у ваш інтер'єр затиснут і підкреслено комфортну сторону оточення вашого будинку.

Зніміть фантазію
Розмір готової композиції може бути понад 60 х 50 см, все залежить від вашої уяви.
При купівлі цих годин вас очікує не тільки красивий декор, але й захоплюючий процес збирання, чим більше людей в цьому беруть участь - тим веселіше, нехай кожен внесе свій внесок.
Можна розташувати елементи як показано в інструкції або зробити все по своєму, вибір за вами.
Розмір 3D Годинників

Діаметр циферблату: 14 см
Механізм безшумний і надійний, працює від 1 пальчиків батарейки.

Стрілки
Секундна: 13,5 смхвилинна: 11 см
Часова: 8,5 см

Радіусні кола, розміри
1.Круг з отвором 19 см. 1 шт.
2.Круг з отвором 15 см. 1 шт.
3.Круг з отвором 11.5см 2 шт.
4.Круг з отвором 8.5 см. 2 шт.
5.Круг з отвором 6 см. 2 шт.
6.Круг з отвір 3.5 см. 2 шт.
7.Круг 3.5 см 2 см.
8.Круг 3 см. 6 шт.
9.Круг 2 см.4 шт.

Типовий розмір 60x50 см

Всі елементи захищені спеціальною плівкою
Витягніть її після встановлення, тільки після цього ваш годинник виглядатиме як на фото.
Кольори в асортименті


Гарантія на 1 рік
Купуючи 3D Часи в нашому магазині ви отримуєте гарантію на 12 місяців. Гарантія поширюється на механізм і всі комплектуючі.







| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DIY |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Тип годинника | Настінний |
| Колір циферблату | Сріблястий |
| Колір | Золото |
| Габаритні розміри годинників | |
| Вага | 0.3 кг |
| Висота | 500 мм |
| Діаметр | 500 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Розміри | |
| У готовому вигляді | 50х50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Дзеркальний акрил |
| Матеріал циферблата | Дзеркальний акрил |
| Місце розміщення | Вітальня, офіс, ресепшн |
| Форма | Нестандартна |
| Колір корпусу | Золотий |
| Габаритні розміри годин | |
| Розмір в готовому вигляді | 50 х 50 см |
- Ціна: 271 ₴



